Aktualności
Powiat brzeski
Sport

Powiat doceni najlepszych sportowców


Jesteś mistrzem kraju, Europy, czy świata w danej dyscyplinie? Brałeś udział w paraolimpiadzie? Możesz starać się o finansowe wsparcie. Władze Powiatu Brzeskiego, jak co roku docenią najlepszych sportowców z naszego regionu. Z początkiem 2021 r. ruszyliśmy z naborem nowych wniosków.

Chcemy docenić naszych mistrzów, a także reprezentantów wielu dyscyplin. Do końca stycznia czekamy na kandydatów, którzy spełnią odpowiednie kryteria. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w stosownym regulaminie w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem https://bip.brzeg-powiat.pl/dokumenty,5_66

Ponadto Powiat Brzeski będzie przyznawał również jednorazowe nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy. Nie zapomnieliśmy także o zawodnikach z niepełnosprawnością. Oni także będą mogli liczyć na finansowe wsparcie za wybitne osiągnięcia na arenach sportowych. Na dokumenty czekamy również do końca stycznia.

Dodajmy, że środki na stypendia sportowe w tegorocznym budżecie są ograniczone. W 2020 roku z takiego wsparcia skorzystała Klaudia Homa (piłka nożna), Aleksandra Pszczolarska i Marta Wdowiuk (koszykówka) oraz Wojciech Pszczolarski (kolarstwo).

Reklama
101 views