Aktualności
Brzeg
Kultura

Premiera filmu tanecznego „Równik” – podsumowanie wakacyjnych warsztatów tanecznych w Szkole Tańca i Baletu Coco Dance Center


Pamiętacie jak w sierpniu pisaliśmy o warsztatach Równik? Obiecywaliśmy wtedy, że do tematu powrócimy, gdy gotowy będzie film podsumowujący to wydarzenie. Film realizowało Eldon Studio i właśnie się dowiedzieliśmy, że dzisiaj odbędzie się jego premiera.

Pisaliśmy o tym wydarzeniu już w sierpniu, kiedy spotkaliśmy młodych tancerzy i aktorów na planie filmowym.

Przypominamy, że projekt ”Równik”, to cykl warsztatów tanecznych, aktorskich i wokalnych, zorganizowany przez brzeską Szkołę Tańca Coco Dance Center, w którym wzięła udział młodzież z powiatu brzeskiego.

Ponad 30 godzin warsztatów, 3 dni na planie filmowym i bardzo aktualny temat równości między ludźmi, szczególnie między tymi młodszymi. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie pozwoli tym młodym artystom wnieść w swoje dorosłe życie piękne wartości, o których uczyli się w trakcie tego projektu!

Nad artystycznym przebiegiem warsztatów i choreografią pracowali instruktorzy: Angelika Rolska, Patrycja Trzynoga, Inga Kiełtyka, Dariusz Mrowiec i Andrzej Rolski. Opieka filmowa eldonstudio.pl a premiera odbędzie właśnie dzisiaj, w sobotę, 3.10.20 o godz. 15.00.

Link do wydarzenia z premierą filmu znajdziecie TUTAJ

Reklama
287 views