Prezentacja Partnera

Profesjonalnie sprzątamy i odkażamy


Początki CCS sięgają 1966 roku. To wtedy założyliśmy małą, rodzinną firmę sprzątającą. Postawiliśmy na zindywidualizowaną obsługę każdego klienta, zwracając uwagę na szczegóły i zapewnianie wartości dodanej.

Nasze zaangażowanie przyniosło pozytywny odzew u naszych klientów, czego dowodem jest fakt, że duża ich grupa współpracuje z nami od ponad 50 lat. Jedyną rzeczą, która uległa zmianie jest obecna skala naszej działalności. Z małej, rodzinnej firmy przekształciliśmy się zakład, w którym pracuje obecnie ponad 4000 osób, wspólnie świadczących najlepsze w swojej klasie usługi porządkowe.  Umowy mamy zawarte z klientami w ośmiu krajach Unii Europejskiej. Są wśród nich: Nike, H&M, Primark, WeWork, Converse, Lego i wiele innych. Na rynku polskim działamy od 7 lat. Nasza siedziba mieści się w Skarbimierzu w województwie opolskim.

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe, których integralnym składnikiem jest dezynfekcja obiektów biurowych, produkcyjnych, mieszkalnych, edukacyjnych oraz handlowych. Do tego zadania wykorzystujemy innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Do takich należy zasilany bateriami, plecakowy opryskiwacz Victory.  Opatentowana technologia zastosowana w tym rozpylaczu naładowuje dodatnio jony środka dezynfekującego, powodując jego równomierne przyleganie do wszystkich opryskiwanych powierzchni, nawet tych trudno dostępnych. Pozwala to na skuteczną eliminację bakterii oraz wirusów.

Używane przez nas środki dezynfekujące, takie jak Eco Statics Ultra, nie są toksyczne ani żrące.  Są bezwonne, bezpieczne w użyciu i mają przedłużone działanie. Są też bardzo skuteczne w walce z wirusami i drobnoustrojami!

Zapraszamy do kontaktu:

www.ccscleaning.com email: sebastian@ccscleaning.com tel.533 994 660

2140 views