Bez kategorii
Brzeg

Rozstrzelany Gredar. Futsal Nowiny – KS Gredar Futsal Brzeg 1:7

Uskrzydlona ostatnim wysokim zwycięstwem nad GKS Tychy drużyna z Brzegu pojechała na mecz wyjazdowy do Kazimierzy Wielkiej licząc na kolejną wygraną.

Jednak przez całą pierwszą połowę na tablicy wyników widniało 0:0. Brzeżanie rozpoczęli festiwal strzelecki dopiero w 5 minucie drugiej połowy meczu od gola Jose Pepo. Następnie dwa razy pokonał bramkarza gości Kamil Kucharski. Przez kolejne kilka minut wynik meczu nie ulegał zmianie. Kluczowe dla końcowego wyniku były trzy minuty. Najpierw do bramki gospodarzy trafił golkiper Gredara Marcin Raczkowski. Chwilę później zawodnik Kazimierzy Wielkiej zrewanżował się naszemu bramkarzowi, na co szybko odpowiedział golem Jose Pepo. W samej końcówce meczu kropkę nad „i” postawili brzeżanie Kucharski i Mika, zdobywając po jednym golu.

Wczorajsza wygrana pozwoliła naszej drużynie znaleźć się na pierwszym miejscu w tabeli.

Futsal Nowiny – KS Gredar Futsal Brzeg 1-7 (0-0)