Aktualności
Sport

SKS Orlik Brzeg uległ drużynie z Oleśnicy


W minioną niedzielę (7.11) piłkarze ręczni SKS Orlik Brzeg rozgrywali wyjazdowe spotkanie w Oleśnicy. Podejmował ich tam KS SPR SLV GROUP Oleśnica zajmujący 9. miejsce w tabeli ligowej. Nasi zawodnicy występowali więc w charakterze faworyta. Niestety teoretyczna przewaga nie przełożyła się na wygraną i zawodnicy Orlika wrócili do domu bez punktów. 

Przed niedzielnym meczem KS SPR SLV GROUP Oleśnica zajmował 9. miejsce w tabeli ligowej. Na sześć rozegranych spotkań zdołał wygrać w dwóch. I chociaż zawodnicy Orlika obiecywali, że postarają się zrobić wszystko, żeby przeciwnikowi nie udało się poprawić statystyk, to niestety Oleśnica była górą. Chociaż niewiele brakowało do szczęścia, to finalnie drużyna z Brzegu przegrała czterema punktami. 

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:12 na niekorzyść Orlika. Natomiast cały mecz wygraną KS SPR SLV GROUP Oleśnica 29:25. Brzescy piłkarze ręczni zakończyli w ten sposób serię pojedynków bez porażki. 

Teraz nasi zawodnicy mają dwa tygodnie na odbudowanie morale, przemyślenie błędów i zwarcie szeregów. Niedługo kolejne spotkania, które trzeba wygrywać, jeśli mają się spełnić marzenia o pozostaniu w czołówce tabeli.