Aktualności
Kultura

Sleeveface z MiGBP w Grodkowie


Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie zaprasza czytelników do wspólnej zabawy z książką, polegającej na wykonaniu Sleeveface. Akcja trwa od 23 kwietnia do 13 maja.

Sleeveface polega na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę (książki, czasopisma, płyty) częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące bardzo ciekawe połączenie sylwetki fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Zjawisko to zostało rozpowszechnione przez Johna Rostrona oraz Carla Morrisa i od wielu lat zdobywa popularność w rozmaitych akcjach bibliotecznych i internetowych.

- Wybierzcie interesującą książkę i „ubierzcie się” w nią! Pamiętajcie, że okładkę może dopełnić odpowiednio dobrany strój, rekwizyt. Liczymy na kreatywność i pomysłowość. Wykorzystajcie wspólny czas spędzony w domu, przeszukując własne zbiory lub nasz katalog on-line (LINK), służymy pomocą – informują pracownicy z MiGBP w Grodkowie.

Zdjęcia można umieszczać pod postem na facebookowym profilu Biblioteka w Ratuszu lub wysyłać na maila biblioteka.grodkow@gmail.com.

Efekty wspólnej zabawy poznamy w maju.

Sleeveface z MiGBP w Grodkowie
comments icon1 komentarz

Jedna myśl na temat „$ s”

    Przepraszamy, komentarze są zamknięte.