Aktualności
Stal Brzeg

Stal zagra z Wartą przy pustych trybunach


Piłkarze brzeskiej Stali staną przed szansą na kolejne trzecioligowe punkty. W sobotę o 14:30 brzeżanie w ramach 14. kolejki zmierzą się z Wartą Gorzów. Mecz, tak jak wszystkie inne imprezy sportowe w kraju, odbędzie się bez udziału publiczności.

Gorzowska Warta jest tegorocznym beniaminkiem, który po roku przerwy powrócił na szczebel III ligi. Poprzednia przygoda z tą klasą rozgrywkową skończyła się dla warciarzy już w pierwszym sezonie, dlatego latem działacze tego klubu zrobili wszystko, aby zespół skutecznie powalczył o utrzymanie. Zespół z lubuskiego po 13. kolejce zajmuje 13. miejsce, mając w dorobku 14 punktów. Stal ma dwa oczka więcej, ale też dwa mecze rozegrane mniej.

Brzeżanie rozpoczną mały maraton. Po sobotnim meczu z Wartą, w środę zagrają zaległy mecz w Zabrzu z rezerwami Górnika, a trzy dni później będą walczyć w Kluczborku z MKS-em. Mamy nadzieję, że w sobotę żółto-niebiescy rozpoczną zwycięską serię, która będzie trwała jak najdłużej.

Spotkanie 14. kolejki III ligi pomiędzy Stalą Brzeg a Wartą Gorzów rozpocznie się w sobotę, 24. października o godzinie 14:30 na Stadionie Miejskim w Brzegu. Transmisję PPV z meczu przeprowadzi portal www.slaskie.tv, a koszt dostępu do niej to 12 zł. 

Reklama
114 views