Aktualności
Brzeg
Powiat brzeski

Stęsknieni za dobrą pizzą? Odświeżona i klimatyzowana Delavera otwiera się dla klientów po przerwie!


Spieszymy ze wspaniałą nowiną dla wszystkich smakoszy pizzy! Pizzeria Delavera, po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, otwiera się w poniedziałek, 18 Maja br. o godzinie 12:00 dla klientów! 

Właściciele lokalu ani myśleli próżnować podczas pandemii i postanowili przygotować go na upalne dni, montując klimatyzację, aby jak najbardziej udogodnić pobyt swoim klientom. Ponadto lokal został odświeżony, odmalowano ściany m.in. w kąciku dziecięcym. 

Otrzymaliśmy także informacje od właścicielki odnoście godzin otwarcia oraz zasad na jakich będzie można korzystać z usług pizzerii. 

Lokal będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-22:00, a w piątki i soboty od 12:00 do 23:00. Ze względu na bezpieczeństwo zmniejszono liczbę stolików o połowę i jednocześnie w lokalu będzie mogło przebywać około 30 klientów. 

To nie koniec zabezpieczeń, ponieważ na wejściu do pizzerii będzie stał dozownik z płynem do dezynfekcji rąk, a po wyjściu klientów lokal, wraz ze stolikami, będzie dezynfekowany specjalnym preparatem. Natomiast obsługa pizzerii ubierze, specjalnie przygotowane przez Agencję Reklamy GABA, maseczki ochronne. To wszystko w trosce o zdrowie zarówno personelu, jak i klientów.

Wszystkich spragnionych pyszności, jakie serwuje Delavera serdecznie zapraszamy do lokalu! 

1347 views