Aktualności

Sukces Natalii Pluty


Kolejny sukces naszej wspaniałej uczennicy Natalii Pluty z IV klasy technikum, tym razem w Wojewódzkim Konkursie „e-Portfolio”.

Wojewódzki finał konkursu „e-Portfolio” odbył się 21 października w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu, w ramach projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy „.

Wśród 14 uczestników ze szkół zawodowych województwa opolskiego najlepsza była nasza Natalia. Jury w składzie Dariusz Golis, Project Manager RENEX Włocławek,

 Grzegorz Rippel, trener biznesu, coach, właściciel Firmy ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo, Opole oraz Dariusz Mazurczak z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Gospodarczego OCRG w Opolu najwyżej oceniło w konkursie  prezentację naszej uczennicy.

E-portfolio to nowoczesne przedstawienie własnych osiągnięć, swoich mocnych stron potencjalnym pracodawcom w wybranym przez siebie zakresie w formie krótkiego filmiku.

W konkursie wzięło udział 14 uczestników ze szkół zawodowych województwa opolskiego.

Natalia jest laureatką wielu konkursów, stypendystką Prezesa Rady Ministrów, Starosty Powiatu Brzeskiego. Jej portfolio to przede wszystkim zaangażowanie w inicjatywy społeczne oraz ambicja, kreatywność, energia i liczne zainteresowania.  

Z takim „e-Portfolio” jesteśmy przekonani, że w przyszłości znajdzie doskonałą pracę zgodnie ze swoimi marzeniami i celami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Reklama
138 views