Aktualności
Kultura

Świetny koncert Organic Sounds zapoczątkował serię wydarzeń muzycznych w Herbaciarni


Organic Sounds to powstała niedawno formacja, której specjalnością jest muzyka etniczna i relaksacyjna. Twórczość zespołu pobudza zmysły oraz zachęca do tańca mieszanką dźwięków i pieśni z całego świata. W piątek (24 września) odbył się pierwszy koncert Organic Sounds, który zapoczątkował cykl wydarzeń w brzeskiej Herbaciarni.

Foto: Janusz Pasieczny

Piątkowy koncert wypełniony był muzyką relaksacyjną. Organic Sounds zafundował obecnym dwugodzinną podróż po całym świecie. Ze sceny płynęły dźwięki typowe dla Azji, Afryki, ale nie zabrakło też słowiańskich klimatów. 

- Dźwięki świata to podróż przez kontynenty, czasy, tradycję, jak i awangardowa improwizacja. Zapraszamy na kolejne oscylacje 5 listopada. Oczywiście do Herbaciarni – powiedziała Magdalena Pawlica, liderka Organic Sounds. 

Koncert Organic Sounds to mieszanka rozmaitych dźwięków i ciekawe instrumentarium wspierane niebanalnymi wokalizami. Warto poddać się tworzonemu przez nich klimatowi. Trio z Brzegu oferuje bardzo oryginalny pomysł na spotkanie z muzyką, której nie słyszy się często podczas koncertów. Ich twórczość to świetnie zrobiony miks muzyki, partii wokalnych i elektronicznych bitów.