Aktualności
Sport

Trzecie zwycięstwo Oldbojów


Brzeska Letnia Liga Piłkarska zakończyła się tak, jak rozpoczęła -zwycięstwem Oldbojów Brzeg. To był czwarty turniej zawodów
organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a aż trzy z nich wygrali weterani futbolowych boisk.

W niedzielę nie mieli łatwej przeprawy, bowiem do rywalizacji stanął zespół pod nazwą Grupa Gredar, w którego składzie znaleźli się m.in. Janusz Gancarczyk (były ekstraklasowy zawodnik Śląska Wrocław, Polonii Warszawa i Zagłębia Lubin), Paweł Boczarski czy Kacper Kędra.

W składzie Oldbojów też nie brakowało dawnych gwiazd, ale i obecnie wciąż grających zawodników: Marcina Nowackiego (m.in. Odra Wodzisław, Ruch Chorzów), Marcina Raczkowskiego, Marcina Łobodźca czy Łukasza Bonara.


Nic więc dziwnego, że po pewnych wygranych z pozostałymi ekipami, te dwie drużyny stanęły do walki o zwycięstwo w turnieju. Po zaciętej rywalizacji Oldboje wygrali 4:1 i zrealizowali cel stawiany przez swojego kapitana Krzysztofa Tesarowicza: wygraną w trzech turniejach. Jedno zwycięstwo w lipcowych rozgrywkach przydało drużynie Gaba Głos Powiatu.


W niedzielę nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju ufundowaną przez Kancelarię Odszkodowawczą Grupa Gredar odebrał Łukasz Bonar, zdobywca 6 bramek.


Wyniki:
Grupa Gredar – Gaba Głos Powiatu 6:0
Oldboje Brzeg – Wędzarnia Owczary 4:0
Oldboje Brzeg – Gaba Głos Powiatu 3:0
Grupa Gredar – Wędzarnia Owczary 8:4
Gaba Głos Powiatu – Wędzarnia Owczary 2:0
Oldboje Brzeg – Grupa Gredar 4:1


1. Oldboje Brzeg 9 pkt 11:1
2. Grupa Gredar 6 pkt 15:8
3. Gaba Głos Powiatu 3 pkt 2:9
4. Wędzarnia Owczary 0 pkt 4:14

Reklama
377 views