Aktualności

Uczestnicy plebiscytu NTO zdecydowali – „Słowiańska" najlepszą szkołą w powiecie


Właśnie zakończył się plebiscyt organizowany co roku przez Nową Trybunę Opolską. Jego celem jest wyłonienie najlepszych placówek edukacyjnych oraz pedagogów. W etapie powiatowym uczestnicy uznali, że Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu jest najlepszą szkołą w naszym powiecie. 

Szkoła ze Słowiańskiej nie pierwszy raz znalazła się wysoko w rankingu. Często także nauczyciele z ZSZ nr 1 zostają laureatami plebiscytu w rozmaitych kategoriach. 

- Jako dyrektorowi szkoły jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni nagrodą w ramach plebiscytu. Jeszcze jako nauczyciel otrzymałam 1 miejsce w powiecie i tytuł Nauczyciela na Medal, a później na etapie wojewódzkim zajęłam czwarte miejsce. Rok po mnie, Mirosław Czoppa również zajął 1 miejsce w powiecie z tytułem Nauczyciel na Medal, a jako szkoła zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie. Dziękuję uczniom, pracownikom, rodzicom i absolwentom za otrzymane głosy i uśmiecham się do nich, żeby wsparli nas w etapie wojewódzkim – powiedziała nam Wioletta Frankiewicz, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Pierwsze miejsce w powiecie daje awans do walki o laury w etapie wojewódzkim. Gratulujemy i dopingujemy, a wszystkich sympatyków szkoły zachęcamy do oddawania głosów.