Aktualności
Kultura

Unikalne spotkanie z muzyką „Na patriotyczną nutę…” w brzeskim Garnizonie


Jedyne w swoim rodzaju. Takie było spotkanie z muzyką  pn. „Na patriotyczną nutę…” w brzeskim Klubie Wojskowym. Podczas poniedziałkowego koncertu zebrani goście wysłuchali najpiękniejszych polskich pieśni w niepowtarzalnym wykonaniu utalentowanej młodzieży brzeskiego Garnizonu. 

Foto: Tomasz Kubiak

Soliści i zespoły Klubu Wojskowego naszkicowali muzyką, jak kochać Ojczyznę

Utalentowani soliści i zespoły Klubu Wojskowego 1. Pułku Saperów w Brzegu przypomnieli nam jak kochać Ojczyznę, szkicując miłość do Polski w najpiękniejszy możliwy sposób – poprzez muzykę. 

Publiczność zebrana w poniedziałek (22 listopada) w brzeskim Garnizonie mogła wspólnie z młodymi artystami śpiewać tak piękne pieśni patriotyczne jak:. „Wojenko, wojenko”, „W moim ogródecku”, czy też „Powrócisz tu”. 

Warto w tym miejscu wspomnieć o debiucie najmłodszego zespołu brzeskiego Klubu Wojskowego – Biedronki, który zaprezentował się z doskonałej strony, nie dając się inauguracyjnej tremie. 

To była przepiękna lekcja patriotyzmu w unikalnym wydaniu. 

W oczekiwaniu na kolejne wyjątkowe przedsięwzięcia brzeskiego Garnizonu pozostaje tylko złożyć ogromne gratulacje na ręce młodych artystek oraz ich instruktorek w osobach Jany Koronkiewicz, Anny Glińskiej oraz Agnieszki Sobczak.