Aktualności
Brzeg
Prezentacja Partnera

Upadłość konsumencka szansą na życie bez długów


Wpadłeś w spiralę zadłużenia?

Wszelkie banki oraz tzw. „parabanki” coraz częściej zachęcają do korzystania ze swoich usług kusząc na pozór atrakcyjnymi warunkami pożyczek. Po skorzystaniu z takiej „super oferty” okazuje się, że raty w połączeniu z kosztami obsługi tego rodzaju usługi okazują się rażąco wygórowane. Zmuszony jesteś zaciągnąć kolejne pożyczki  na spłatę poprzednich. Tak właśnie zaczyna się proces spirali zadłużenia.

Przytłaczające telefony i wezwania do zapłaty spędzają Ci sen z powiek?

Jeśli nie jesteś w stanie opłacać rachunków, kosztów czynszu, rat zaciągniętych kredytów i pożyczek, a także pozostałych zobowiązań finansowych przez okres dłuższy niż trzy miesiące, sąd przyjmuje, że zadłużony jest niewypłacalny.

Twoją szansą jest upadłość konsumencka.

Upadłość konsumencka jest szansą dla osób mając problemy finansowe, które popadły w spiralę zadłużenia i chcą pozbyć się komornika i windykatorów, a przede wszystkim chcą zacząć życie bez długów. 

Bankructwo nie musi przekreślać przyszłości dłużnika!

Wręcz przeciwnie, upadłość konsumencka to dla Ciebie szansą na nowy start bez zadłużenia. 

W ramach upadłości  zredukujesz  lub umorzone zostaną Twoje długi  w przypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności.  W praktyce oznacza to, że jeśli nieumyślnie wpadłeś w tzw. spiralę zadłużenia, poprzez złożenie wniosku o upadłość konsumencką do sądu masz szansę na pozbycie się uciążliwych wierzycieli.

Eksperci i prawnicy Polskiej Grupy Doradczo- Restrukturyzacyjnej pomogą Ci wyjść z długów.

Nasi specjaliści od upadłości konsumenckiej to doświadczeni eksperci- doradcy restrukturyzacyjni, prawnicy, którzy pomogą Ci szybko doprowadzić do ogłoszenia upadłości, a następnie sprawnie przeprowadzić procedurę oddłużania. Jest to dla szansą na rozpoczęcie życia z czystym kontem, od nowa- bez długów!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje: 77 409 22 05

854 views