Aktualności
Brzeg
Kultura

W muzycznym świecie baroku – koncert online w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu


Już jutro, 29.12.2020 roku o godz. 17:00 odbędzie się kolejne wydarzenie muzyczne, na które zaprasza organizator, czyli Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Tym razem będzie okazja, żeby posłuchać barokowych kompozycji znanych kompozytorów.

W związku z obostrzeniami koncert będzie dostępny za pośrednictwem transmisji online, przeprowadzonej na stronie facebookowej, brzeskiego muzeum.

– Ponieważ aktualnie nie jest możliwe zrealizowanie w pełni otwartych koncertów muzyki klasycznej, do jakich przyzwyczailiśmy się przez> wiele ostatnich lat, zapraszamy na koncert w ramach 13 Festiwalu Piastów Śląskich w formule on-line. Realizacja Festiwalu Piastów Śląskich w Brzegu to już 13-letnia tradycja. Pragniemy ją utrzymać, a przede wszystkim pozostać w łączności z naszą publicznością. Zapraszamy serdecznie 29 grudnia o godzinie 17.00 na transmisję koncertu on-line z Muzeum Piastów Śląskich. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się bezpośrednio i będziemy mogli razem z Państwem cieszyć się muzyką – napisała organizatorka koncertu, Agnieszka Wesołowska

Reklama

75 views