Aktualności

W październiku Wydział Komunikacji w Brzegu będzie nieczynny przez kilka dni


W połowie października na kilka dni zamknięty zostanie brzeski Wydział Komunikacji. Powodem jest przeprowadzka na ulicę Wyszyńskiego.

Choć do zmiany siedziby wydziału pozostało jeszcze kilka tygodni, to już dziś informujemy, że w dniach od 11 do 15 października nie będzie możliwe składanie i załatwianie wniosków w sprawach prowadzonych przez Wydział Komunikacji, m.in. rejestracji i wyrejestrowywania pojazdów, wydawania praw jazdy i innych. Możliwy będzie wyłącznie kontakt ws. aut usuniętych z drogi. 

Ze względu na przenosiny, wydział komunikacji we wskazanym terminie nie będzie przyjmował klientów. Wyłączona zostanie również Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, z której korzystamy na co dzień. Dotyczy to nie tylko siedziby w Brzegu, lecz również oddziałów w Grodkowie i Lewinie Brzeskim.

O przenosinach naszego wydziału mówi się już od kilku miesięcy. Siedziba w biurowcu przy ulicy Wyszyńskiego jest już niemal gotowa. W nowych, komfortowych warunkach startujemy od 18 października. Już dziś za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.