Aktualności
Kultura

Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w „The Voice of Poland”!


„The Voice of Poland” to program telewizyjny, który pomimo kolejnych edycji nie traci na popularności. Oglądają go zarówno nastolatki, jak i seniorzy. Muzyczne talent show ujrzeliśmy po raz pierwszy na antenie 3 września 2011 roku. 12. edycja „The Voice of Poland” przyniesie spore zmiany – na fotelu jurorskim zabraknie Edyty Górniak. Kto ją zastąpi?

Jurorzy 11. edycji „The Voice of Poland” (od lewej: Tomson i Baron, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak) źródło: www.telemagazyn.pl

Udało nam się ustalić, że Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w kolejnej edycji programu ze względu na liczne obowiązki i projekty. Artystka nie zwalnia tempa i cały czas działa na muzycznej scenie. Po tak nieoczekiwanej wiadomości gwiazdy władze TVP natychmiast zwróciły się do Justyny Steczkowskiej, która trzykrotnie brała udział w popularnym show.

Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska w „The Voice of Poland” źródło: www.muzyka.interia.pl

Piosenkarka bez chwili wahania postanowiła zająć fotel Edyty Górniak i ponownie dołączyć do elitarnego grona ekspertów. Wiemy, że oprócz niej najlepszy głos w Polsce wybierać będzie Sylwia Grzeszczak oraz Baron i Tomson. Jednak jedno miejsce jest wciąż wolne.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, kto na nim zasiądzie…

Poniżej przypominamy finałowy występ Justyny Steczkowskiej z Arkiem Kłusowskim z 3. edycji programu: