Aktualności
Brzeg
Sport

Wojciech Pszczolarski zmienia barwy klubowe!


Brzeżanin, Wojciech Pszczolarski po 6 latach spędzonych w czeskim TUFO Pardus Prostejov zmienia barwy klubowe na Team Wibatech Merx Polska Miasto Wrocław!

Udało się nam porozmawiać z Wojtkiem i posłuchajcie co nam powiedział:

„Nietypowo, bo w maju, ale postanowiłem zmienić klub. Można powiedzieć, że wracam na przysłowiowe „stare śmiecie”, bo w 2011 roku firma Wibatech była sponsorem Ziemii Brzeskiej. W Prostejovie spędziłem ponad 6 lat, które będę wspominał pozytywnie. Przez te sezony zdobyłem 3 medale Mistrzostw Europy, medal na Mistrzostwach Świata, zdobyłem kwalifikację Olimpijską i jeszcze wiele innych, cennych wyników. Nauczyłem się także języka czeskiego. Jakie cele w nowej ekipie? Najpierw niech ruszy sezon, a wtedy będzie można myśleć o celach. Osobisty cel to ME na torze, o ile się odbędą.

Póki co sporo trenuję, a także ścigam się, na trenażerze w wirtualnym świecie na wyścigu ORLEN e-Tour de Pologne. Jako członek Orlen Teamu razem z Robertem Kubicą, Anitą Włodarczyk i innymi sportowcami przez cały maj, co sobotę, rywalizujemy w wirtualnych wyścigach. Bardzo możliwe, że gdy pogoda dopisze to ostatni etap tego e-wyścigu pojadę outdoor na stadionie miejskim w Brzegu.”

Także śledźcie uważnie stronę www i media społecznościowe Głosu Powiatu, bo etap e-wyścigu ORLEN e-Tour de Pologne na Stadionie Miejskim w Brzegu i to jeszcze z udziałem naszego brzeskiego kolarza to byłoby prawdziwe wydarzenie!

Póki co zachęcamy już jutro, w sobotę, 23 maja br. o godzinie 10:45 włączyć kanał Eurosport 1, gdzie będzie transmitowany kolejny odcinek wspomnianego wirtualnego wyścigu ORLEN e-Tour de Pologne, w którym naturalnie Wojtek Pszczolarski weźmie udział.

480 views