Aktualności
Brzeg

Wrzesień w II LO


Ten rok szkolny rozpoczął się dość specyficznie. Mimo pandemii i panujących obostrzeń związanych z COVID-19 pierwszaki postanowiły zorganizować rajd pierwszoklasisty. 

Sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż w tamtym roku, ponieważ klasy musiały jechać osobno, ale nie przeszkodziło im to w dobrej zabawie i integracji.

16 września klasa biologiczno-chemiczna pojechała na wycieczkę do domku myśliwskiego w Kurzniach. Jako druga, 25 września, w to samo miejsce, wyjechała klasa biznesowo-językowa. Razem ze swoimi wychowawcami, integrowali się przy ognisku, wspólnych rozmowach i zabawach.

Maturalna klasa 3a, na początku października, postanowiła wyruszyć nad morze, do urokliwej miejscowości Darłówko. Mieli obawy, że podróż będzie zbyt długa, a panującą wokół pandemia nie pomagała im w tym. Na miejscu, jednak okazało się, że pogoda dopisała, a śmiechom i pozytywnej energii nie było końca! Po czterech dniach pełnych wrażeń, wypoczynku oraz licznych atrakcji, z dobrymi humorami, jednak niechętnie, powrócili do obowiązków szkolnych.

Myślimy, że uczniowie pozytywnie rozpoczęli rok szkolny oraz pierwsze klasy zostały miło przyjęte, a maturzyści wypoczęci i gotowi do dalszej nauki!

Autor: II LO w Brzegu

Reklama
629 views