Aktualności
Kultura

Wrześniowe akcje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzegu


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wrześniowych akcjach organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Księcia Ludwika I w Brzegu. Biblioteka nie zwalnia tempa i wciąż oferuje wiele ciekawych atrakcji dla swoich czytelników. Już 28 września 2021 w godzinach 10:00-18:00 w Bibliotece Centralnej będą miały miejsce dwie ciekawe inicjatywy – druga edycja wymiany kwiatów „WYMIEŃ, ODDAJ, ZAADOPTUJ” oraz po raz pierwszy „ZRĄKDORĄK”, czyli brzeska wymiana książek.

Macie niechciane książki czy rośliny? A może chcecie poszerzyć swoje botaniczne lub literackie kolekcje? To akcje właśnie dla Was! Wystarczy, że dostarczycie je do Biblioteki Centralnej. Udział w obu wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny. Każdy z uczestników może zabrać ze sobą tyle książek lub roślin, ile sam przyniesie. Ważną zasadą obu wydarzeń jest to, by wymieniane przedmioty były w dobrym stanie. Prosimy, aby nie przynosić: encyklopedii, słowników, podręczników szkolnych, kalendarzy, broszur reklamowych oraz czasopism.

Uczestnictwo jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na facebookowym profilu biblioteki oraz jej stronie internetowej.

Widzimy się w Bibliotece!