Sport

Wystawiamy licytację na rzecz Tomka Rabandy


Chcąc okazać swoje wsparcie dla legendy brzeskiej Stali, Tomka Rabandy, który przypomnijmy podczas rutynowej gierki treningowej oldbojów w Skarbimierzu doznał udaru mózgu, postanowiliśmy wystawić na jego rzecz licytację.

Do zgarnięcia jest miesięczna reklama i post sponsorowany na łamach naszego portalu.

Cena wywoławcza aukcji za pośrednictwem naszego fanpage’a na portalu społecznościowym Facebook to 100 złotych, a sama licytacja potrwa do końca tygodnia, tj. do niedzieli, 7 czerwca, do godziny 23:59. Swoje propozycje można składać w komentarzach pod postem na wspomnianym wcześniej fanpage’u facebookowym.

Zachęcamy wszystkich kibiców, fanów sportowych i każdego z Państwa do wsparcia naszej licytacji, jeżeli nie finansowo, to chociaż udostępniając ten post. Być może ktoś z grona Państwa znajomych będzie mógł pomóc Tomkowi w jego walce o powrót do zdrowia.

Ponadto warto również dołączyć do nowo powstałej grupy z licytacjami na rzecz Tomka, pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/1026246181140264/

można tam wystawiać swoje przedmioty lub usługi na licytacje, a także brać udział w aukcjach proponowanych przez pozostałych członków.

Warto pomagać, ponieważ sami nie wiemy czy kiedyś nie będziemy także podobnej pomocy potrzebowali.

1200 views