Aktualności
Brzeg

Zarząd Brzeskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia składa podziękowania darczyńcy


Zarząd Brzeskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia w Brzegu serdecznie dziękuje  

Firmie TW PLAST Sp. Z o.o. z Piaseczna za przekazanie na rzecz naszego Stowarzyszenia maseczek ochronnych w ilości 2000 szt., które są dla nas nieocenioną pomocą i wsparciem w tak trudnej sytuacji epidemiologicznej.

Dziękujemy bardzo za okazaną przez Państwa Firmę solidarność społeczną, która stanowi ogromną wartość na co dzień, a szczególnego znaczenia nabiera w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

I choć ta sytuacja jest dla wielu porażająca, skłaniająca do wycofania się z działalności, Państwa postawa nacechowana altruizmem, bezinteresownością, jest godna najwyższego szacunku.

Dzięki Państwa wsparciu  możemy być bardziej skuteczni w naszych codziennych działaniach na rzecz potrzebujących, poprawić komfort codziennej pracy personelu w placówkach, którym przekazaliśmy maseczki.

Maseczki podarowaliśmy placówkom z Powiatu Brzeskiego: Zespołowi Szkół Specjalnych

w Brzegu, Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków Koło nr 1 w Brzegu, Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków Koło nr 2 w Brzegu, Stowarzyszeniu „Zdrowie” przy Medycznym Studium Zawodowym  w Brzegu, Stowarzyszeniu „Pokój i Dobro” w Brzegu, Brzeskiemu Stowarzyszeniu Amazonek „BSA” w Brzegu,  Dziennemu Domowi Pomocy Społecznej w Brzegu, Domowi Pomocy Społecznej w Grodkowie, Domowi Pomocy Społecznej w Jędrzejowie, Specjalnemu  Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Grodkowie, Niepublicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej„Pielęgniarka” w Grodkowie oraz wielu wielu innym potrzebującym.

Pragniemy również poinformować mieszkańców naszego Powiatu, iż na początku stanu zagrożenia    epidemicznego, Stowarzyszenie nasze przekazało dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu  kwotę 3000 zł na zakup odzieży ochronnej do walki z koronawirusem.

Świadomość, że nie pozostaliśmy sami w tym trudnym czasie, dodaje sił. Ten czas próby, przez który przechodzimy, jest też chwilą identyfikującą prawdziwych przyjaciół, na których można liczyć w trudnych chwilach i pozwala ugruntować wiarę w drugiego człowieka.

Bardzo serdecznie i szczerze dziękujemy

Prezes Zarządu

Janina Podobińska

Reklama
188 views