Aktualności
Brzeg
Powiat brzeski

Zarząd TRZB przekazuje 5 tys zł na ratownictwo medyczne


Zarząd Towarzystwa Rozwoju Ziemi Brzeskiej informuje, że środki uzyskane z licytacji na Balu Charytatywnym w wysokości 5000zł, przekazuje dla Brzeskiego Centrum Medycznego z przeznaczeniem dla Brzeskiego Ratownictwa Medycznego na walkę z panującym wirusem.


Obecna sytuacja zaskoczyła nas wszystkich i to co się teraz dzieje spowodowało, że z inicjatywy naszego członka a zarazem Kierownika Ratownictwa Medycznego w Brzegu Mariusza Barana, postanowiliśmy przeznaczyć środki finansowe dla pracowników Brzeskiego Ratownictwa Medycznego na zakup środków ochrony osobistej (maseczki, kombinezony, rękawiczki itp.), to wszystko niezbędne jest do prawidłowego funkcjonowania służb ratunkowych. Pracownicy medyczni znaleźli się teraz na pierwszej linii w walce z COVID 19 i to Oni są zagrożeni niosąc pomoc potrzebującym.


Jednocześnie chcielibyśmy złożyć wyrazy naszego uznania i podziękowania dla codziennej pracy wszystkich pracowników służby zdrowia, jakże w tym szczególnym czasie trudnej i wymagającej odwagi.


Wierzymy, że nasza inicjatywa natchnie innych do wsparcia pracowników medycznych w walce o ratowanie życia.


Zarząd Towarzystwa Rozwoju Ziemi Brzeskiej

683 views