112
Aktualności

Zmarł rowerzysta potracony wczoraj w wypadku. Policja poszukuje świadków i ustala tożsamość mężczyzny


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 25 października w Brzegu. Wówczas, około godziny 9:00, doszło do potrącenia rowerzysty. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

Ustalamy okoliczności zdarzenia, a także tożsamość rowerzysty. Osoby posiadające ważne informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 86 33 203. – informuje KPP w Brzegu.

Do tego wypadku doszło 25 października około godziny 9:00 w Brzegu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Piastowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca fordem potrąciła rowerzystę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł.  

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Apel kierujemy do wszystkich osób posiadających informacje o zdarzeniu. Ustalamy również tożsamość rowerzysty. Osoby mogące wnieść do sprawy ważne informacje prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 86 33 203.