Aktualności

ZSZ nr 1 w Brzegu zaprasza na Dzień Otwarty


Zespół Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Słowiańskiej w Brzegu zaprasza wszystkich zainteresowanych, młodzież oraz rodziców, na Dzień Otwarty. Będą to spotkania z pracownikami szkoły, na których będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat tej placówki i dostępnych w niej kierunków nauki.

Z powodu obowiązujących obostrzeń sanitarnych, spowodowanych epidemią koronawirusa, wszystkie spotkania zostaną zorganizowane on-line. 

Dni Otwarte niestety w tym roku odbędą się online. Uczniowie szkół podstawowych poprzez wejście w link będą mieli możliwość wysłuchania oferty edukacyjnej. Postanowiliśmy ofertę na rok szkolny  podzielić na zawody. Uczeń oczywiście może uczestniczyć od 14:00 do 16.00 w Dniach Otwartych on-line, do czego z całego serca zapraszam, ale ma też możliwość w wyznaczonej godzinie wejść na kierunek, który go interesuje. W tym dniu, oprócz odwiedzin na Facebooku szkoły, dajemy możliwość zadzwonienia do szkoły i uzyskania informacji w ten sposób. Nauczyciele będą pełnić dyżury i odpowiadać na pytania. Ja oczywiście z całego serca zapraszam do Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 Brzegu przy ulicy Słowiańskiej. Zgodnie z hasłem promocyjnym „Słowiańska zawsze na czasie – powiedziała nam dyrektor ZSZ nr 1 w Brzegu, Wioletta Frankiewicz.

Program Dnia Otwartego:

27 kwietnia ZSZ nr 1 zaprasza wszystkich na www.facebook.com/zsz1slowiankabrzeg

O wybranej godzinie dowiecie się wszystkiego o ofercie szkoły.

14:00 Otwarcie-Pani Dyrektor Wioletta Frankiewicz

14:15 Technik Elektryk

           Szkoła Branżowa I Stopnia ELEKTRYK

14:30 Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

Szkoła Branżowa I Stopnia KUCHARZ

Szkoła Branżowa I Stopnia Cukiernik

14:45 Technik Organizacji Turystyki

15:00 Technik Informatyk

           Technik Programista

15:15 Technik Handlowiec

15:30 Nauczanie ku przyszłości i rozwijanie pasji

(staże zagraniczne, praktyki, koła zainteresowań)